IBSA

System VISCODERM,
Całościowe usuwanie zmarszczek.
Instytucja Farmaceutyczna  IBSA Farmaceutici Italia posiada ugruntowaną pozycję lidera na rynku produktów stosowanych w pulmonologii, ortopedii , dermatologii i medycynie estetycznej  , a jej zakład produkcyjny podwyższa standardy najwyższej jakości w dziedzinie farmacji, produktów odżywczych i środków medycznych.  VISCODERM jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego.
VISCODERM zapewnia równomierną dystrybucję w skórze właściwej, pozwalając zachować warunki biologiczne do aktywnego metabolizmu skóry i przywrócenie skórze naturalnej gęstości i sprężystość.

Linia srebrna
VISCODERM trio
3 ampułkostrzykawki z kwasem hailuronowym
każda ampułkostrzykawka zawiera 1,5 ml
1 -strzykawka - 24 mg kwasu hialuronowego
Linia Złota
VISCODERM maxx
1 ampułkostrzykawka z kwasem hialuronowym
1 ampułkostrzykawka zawiera 2,5 ml
1 - strzykawka - 50 mg kwasu hialuronowego
System Viscoderm przeznaczenie:
odbudowa skóry właściwej
wypełnienie macierzy pozakomórkowej
Hydro - liftingowanie
wznowienie produkcji kolagenu i elastyny
Idaelny do zastosowania w terapiach łączonych w tej samej sesji z SKINKO E, oraz gamą wypełniaczy ALIAXIN
 

czytaj więcej

Badanie ultrasonograficzne u pacjentki leczonej preparatem VISCODERM.

Ultrasonografia skórna to metoda stosowana  do wizualizacji i oceny ilościowej zmian skórnych, a w szczególności ubogoechogenicznego pasma podnaskórkowego (SLEB) w skórze, powiązanego z elastozą, defektem kolagenowym i odkładaniem glikozoaminoglikanów i wody, jest uznawana za znaczącą oznakę starzenia się skóry.


Skuteczność potwierdzona badaniem ultrasonograficznym.

Wyraźny wzrost echogeniczności SLEB został zaobserwowany u 75% pacjentek leczonych preparatem VISCODERM, wraz ze znaczącą poprawą w strukturze skóry.
Lekarze i pacjentki są w pełni usatysfakcjonowani.

Po zakończeniu cyklu zabiegowego wyniki kliniczne i estetyczne w 96,7% przypadków zostały zaklasyfikowane jako dobre lub świetne .